Виставка

Результати проекту

1 вересня 2019р. відбулася презентація акустичних арт-об'єктів, створених під час резиденції "Sound Art Space".

Учасники отримали нові знання, досвід співпраці з митцями та майстрами різних напрямків. За допомогою кураторів митці досліджували різні природні матеріали та створювали нові інструменти. По завершенні резиденції було представлено близько 30 акустичних арт-об’єктів, кожен з яких має особливе звучання та принцип роботи.

 

Під кураторством Павла Романчука учасники створили 4 дуже різних по звуковидобуванню та матеріалам інструменти: сталеву віолончель, колесну арфу, даксофон і механічну скляну марімбу (склофон). Також митці і майстри отримали творчий поштовх і знання від інших менторів: Любомира Кушлика, Ярослава Белінського та Олександра Никитюка.

Так, за допомогою досвідчених фахівців учасники створили декілька звукових арт-проектів індивідуально та у творчих мікро-групах:

• співучі глечики та “каміння”, свистунці — кожен оригінальної форми і має свою концепцію;

• варгани, дримби;

• арт-інсталяції: “Декристалізація”, “Струни душі”, “Логово Логова”, “Колодець”, “Сон Мауріціо”, “Без Меж”, "Народження козацької дримби".

Наразі виставку створених музичних інструментів можна побачити в експозиції музею історії музичних інструментів "БарабанЗА".

ucf_logo_transparent_ua_full_color.png

Проект реалізується ГО "Центр розвитку бізнес-технологій та культури"  та

музеєм історії музичних інструментів "БарабанЗА"

за підтримки Українського культурного фонду

www.barabanza.org

+380.50.567.93.38

  • Facebook

Арт-резиденція для винаходу музичних інструментів та створювання акустичних скульптур “Sound Art Space”  ©